SMG Guest Post at Huffington Post: A Message for Parents How You Can Help Stop the Spread of Whooping Cough to Our Babies

1. července 2014 v 19:29 | POSTED TODAY BY BEA | thanks for comments |  updates
  • Mít dítě změní život každého z rodičů, začnou novou cestu naplněnou nejen vzrušením, ale i velkou zodpovědností. Jedním z nejdůležitějších cílů každého rodiče je, aby jejich dítě bylo zdravé a bezpečné. Ale co když je tu něco, co rodiče nevěděli, že je třeba dělat? Co když by to mohlo znamenat rozdíl mezi životem a smrtí? Žádný rodič by měl někdy prožít zkušenost tragédii ztráty dítěte nebo sledovat, jak bojují za jejich další dech, nebo ještě hůř, být neznalý příčinou této zkázy.
  • Jako rodič jsem udělala svůj výzkum s cílem přijímat informovaná rozhodnutí o svém zdraví a blaho svých dětí. Amerika zažívá obrodu dávivého kašle, s více případů hlášených v posledních 10 letech, než za minulých 40 roků v kombinaci, podle amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC). Je to tak důležité pro nás jako rodiče vědět, co můžeme udělat, abychom pomohli chránit sebe a své děti od této vysoce nakažlivé a často vážné nemoci. U dospívajících a dospělých, obvykle se prezentuje těžkým kašlem, který může trvat několik týdnů nebo dokonce měsíců a mírnější forma je často nachlazení nebo zánět průdušek. Černý kašel se snadno šíří a pro děti to může být potenciálně fatální. Věděla jsem a jsem potřebovala, abych přijala opatření poté, co jsem se dozvěděla, že výzkumníci zjistili, jak dítě chytí černý kašel, rodinní příslušníci byli zodpovědní za šíření nemoci na dítě až v 80 procentech případů.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama