Holland Roden

30. června 2014 v 18:19 | POSTED TODAY BY BEA | thanks for comments

Holland Roden je americká herečka, narozená 7. října 1987 v Dallasu, Texas. Holland bola vzornou studentkou, věnovala se vědě, a to ju přivedlo do Los Angeles. Kvůli pracovnímu vytížení musela odbor věd opustit a vyměnila ho za odbor "women studies". Studiem byla uchvácená a dostala i vysokoškolský diplom.

V šesti rocích byla fascinovaná britskou královnou a bavila sa tak, že ji doma napodobňovala. Lásku k vystupovaní získala v divadelních táborech a na hodinách herectví. Její herecká kariéra začala okolo roku 2007 s filmem 12 Miles of Bad Road. Nejdřív si zahrála menší role v seriálech Nezvěstní, Kriminálka Las Vegas, Odložený případ či Weeds.

V roku 2011 byla obsazená do jedne z hlavních úloh dlouho očekávaného seriálu z produkce MTV "Teen Wolf". Seriál je založený na komédii se stejným názvem od Michaela J. Foxe z roku 1985. Holland hraje Lydii Martin, populární studentku s vysokým IQ.

Volný čas trávi ve světě hudby. Ráda vyhledává nové nezávislé umělce a nebo poslouchá své oblíbence, kterými jsou Ingrid Michaelson, Josh Rouse, Cat Stevens, Mumford & Sons a Crash Kings. (zdroj)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama