Červen 2014

Lily Collins

30. června 2014 v 19:06 | POSTED TODAY BY BEA | thanks for comments

Celým jménem Lily Jane Collins se narodila 18. března roku 1989 ve městě Guildford v Anglii. Lily je dcerou slavného britského muzikanta Phila Collinse. Má dva sourozence Simona a Joely. Promovala na Harvard-Westlake School a University of Southern California, kde studovala žurnalistiku.

Lily začala s herectvím v seriálu GROWING PAINS z produkce BBC. V pěti letech se s rodiči přestěhovala do USA, kde účinkovala v divadle Youth Academy for Dramatic Arts.

site

30. června 2014 v 18:44 | POSTED TODAY BY BEA | thanks for comments
 1. information informace o stránce a adminovi
 2. past layouts kabátky blogů dělané adminem a grafiky
 3. for you pro vás, povětšinou grafika
 4. from you od vás
 5. potm fotografie měsíce, vyhodnocení a hlasování

from you

30. června 2014 v 18:43 | POSTED TODAY BY BEA | thanks for comments
P R A V I D L A
- pokud by mi chtěl někdo cokoliv poslat (článek, grafika, fotografie, názor, recenze na filmy či seriály s těmito celebritami na blogu, rada) tak klidně můžete na

Bea.N@seznam.cz

- nezapoměnte se podepsat a do předmětu připojte FROM YOU

Holland Roden

30. června 2014 v 18:19 | POSTED TODAY BY BEA | thanks for comments

Holland Roden je americká herečka, narozená 7. října 1987 v Dallasu, Texas. Holland bola vzornou studentkou, věnovala se vědě, a to ju přivedlo do Los Angeles. Kvůli pracovnímu vytížení musela odbor věd opustit a vyměnila ho za odbor "women studies". Studiem byla uchvácená a dostala i vysokoškolský diplom.

V šesti rocích byla fascinovaná britskou královnou a bavila sa tak, že ji doma napodobňovala. Lásku k vystupovaní získala v divadelních táborech a na hodinách herectví. Její herecká kariéra začala okolo roku 2007 s filmem 12 Miles of Bad Road. Nejdřív si zahrála menší role v seriálech Nezvěstní, Kriminálka Las Vegas, Odložený případ či Weeds.

V roku 2011 byla obsazená do jedne z hlavních úloh dlouho očekávaného seriálu z produkce MTV "Teen Wolf". Seriál je založený na komédii se stejným názvem od Michaela J. Foxe z roku 1985. Holland hraje Lydii Martin, populární studentku s vysokým IQ.

Volný čas trávi ve světě hudby. Ráda vyhledává nové nezávislé umělce a nebo poslouchá své oblíbence, kterými jsou Ingrid Michaelson, Josh Rouse, Cat Stevens, Mumford & Sons a Crash Kings. (zdroj)

Sarah Michelle Gellar

30. června 2014 v 18:09 | POSTED TODAY BY BEA | thanks for comments

Narodila se 14.4.1977 v New Yorku židovským americkým rodičům Arthurovi a Rosellen. Po rozvodu rodičů v roce 1984 byla vychovávána jen matkou. Odmítá přiznat jakoukoliv spojitost se svým otcem a říká "To, že daruješ sperma, z tebe ještě nedělá otce". Její otec Arthur zemřel 9. října 2001 na rakovinu. Při slavném vystoupení 20. června 2002 ji Howard Stern vyzpovídal na téma jejího náboženství i jejího vztahu k otci, což způsobilo její rozzlobenou a obrannou reakci.
Při natáčení filmu Tajemství loňského léta se seznámila se svým budoucím manželem Freddiem Prinzem Jr., ale chodit spolu začali až o tři roky později. V dobnu 2001 se zasnoubili a 1. září 2002 se vzali. V roce 2007 při pátém výročí svatby si změnila jméno na Sarah Michelle Prinze. 19. září 2009 se manželům narodila dcera Charlotte Grace Prinze a v září 2012 se jim narodil také syn Rocky James Prinze. Již od dětství se přátelí s Mellissou Joan Hartovou.

media

30. června 2014 v 16:06 | POSTED TODAY BY BEA | thanks for comments
 1. interviews rozhovory
 2. events, paparazzi z červeného koberce, z show
 3. reports reportáže o nich bez nich
 4. behind the scenes ze zákulisí
 5. trailers, promo náhled na aktuální projekty
 6. other videos ostatní videa


actresses

29. června 2014 v 20:29 | POSTED TODAY BY BEA | thanks for comments
 1. updates aktuální informace a aktualizace
 2. instagram, twitter messages&photos fotky a zprávy z twitteru a instagramu
 3. interesting facts zajímavosti, které nevíte
 4. style jak se celebrity oblékají


Bethany Joy Lenz

29. června 2014 v 19:59 | POSTED TODAY BY BEA | thanks for comments

Herečka, zpěvačka a skladatelka Bethany Joy Lenz (rodné jméno) se narodila 2.dubna 1981 v Hollywoodu (Florida, USA). Otec Robert Lenz - učitel dějepisu a matka Cathie - osobní manažerka.

Už jako teenager hrála na klavír a kytaru a také si sama začala psát texty písní. Jako zpěvačka vydala dvě nezávislá alba - Preincarnate and Come On Home (2005). Její nejznámější písně jsou například Elsewhere, Halo, Let me fall. Nazpívala také dua, nejznámějším je duet se zpěvákem Tylerem Hyltonem s názvem When the Stars Go Blue.

Jako herečka se proslavila především jako Michelle Bauer Santos v GUIDING LIGHT a jako Haley James Scott v seriálu ONE TREE HILL (od 2003).

Sophia Anna Bush

29. června 2014 v 19:49 | POSTED TODAY BY BEA | thanks for comments

Sophia Anna Bush se narodila 8. července 1982 v Pasadeně. Je jediným dítětem Maureen, vedoucí fotografického studia, a Charlese Williama Bushe, fotografa celebrit a reklam.Bush je italského původu.V roce 2000 ukončila docházku na dívčí střední škole Westridge School for Girls v Pasadeně, kde byla členkou volejbalového týmu. Ve Westridge byla žádána, aby se zúčastnila tamějšího programu divadelních umění. Bushová prohlásila: "Částí požadavků, které na mne byly kladeny, bylo, abych hrála ve školní hře. Byla jsem vážně naštvaná, protože jsem chtěla hrát volejbal a musela jsem odejít a hrát v té hře. Ale objevil se okamžik následující po vystoupení, kdy jsem si uvědomila, že jsem byla duchem jinde a stala se někým jiným. Pomyslela jsem si, 'Kéž bych tak tohle mohla dělat po zbytek mého života, jsem připravena. Bylo to jako láska na první pohled." Ve věku 17 let byla Bushová jmenována královnou přehlídky Tournament of Roses Parade. Docházela na Univerzitu Jižní Kalifornie (USC) na obor žurnalistika druhým rokem po svém nováčkovském roce, kdy byla členkou klubu Social Chair sestřenstva Kappa Kappa Gamma.